VI Radomski Piknik Strzelecki

Utworzono: 27-09-2017

23 września br. na strzelnicy myśliwskiej w Piastowie koło Radomia odbył się VI Radomski Piknik Strzelecki. Już po raz kolejny jest on organizowany przez Akademię Strzelecką „Ragun” oraz Komendanta Głównego Sekcji Historyczno-Manewrowej „Ragun” w barwach V Brygady Wileńskiej Armii Krajowej - st. sierż. sztab. Pawła Sztukę (ucznia klasy 2 Ld naszego liceum).
W tegorocznej edycji udział wzięło 16 uczniów naszej szkoły pod opieką pani Emilii Kicun. Delegacja, biorąca udział w zawodach klas mundurowych województwa mazowieckiego, zajęła IV miejsce. Po zawodach klas wojskowych nasza delegacja pomagała Sekcji Historyczno-Manewrowej „Ragun” w obstawie technicznej pikniku.

Copyright 2013. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony zs7.eu wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.