Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Utworzono: 13-11-2017

Na placu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie, przed Grobem Nieznanego Żołnierza odbyły się obchody Narodowego Święta Niepodległości. W wigilię 11 listopada odbył się Capstrzyk Niepodległości, w którym na zaproszenie Andrzeja Dudy – prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, naszą Szkołę reprezentowała pani Ewa Rosolska – przedstawiciel dyrekcji naszego Zespołu Szkół, dr Piotr Goruk-Górski – koordynator klas wojskowych oraz wychowawcy klas wojskowych Mirosława Niewiarowska oraz Tomasz Rurarz. Asystę wystawił Pododdział Reprezentacyjny Klas Wojskowych wraz z pocztem sztandarowym. Po zakończeniu uroczystości przed Grobem Nieznanego Żołnierza nasza delegacja złożyła wiązankę kwiatów przed pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.
11 listopada podczas centralnych obchodów Narodowego Święta naszej Ojczyzny przed GNŻ na pl. J. Piłsudskiego, na zaproszenie Andrzeja Dudy – prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, naszą Szkołę reprezentował dr Paweł Mirecki – dyrektor Zespołu Szkół, dr Piotr Goruk-Górski – koordynator klas wojskowych oraz wychowawcy Mirosława Niewiarowska i Tomasz Rurarz. Na zakończenie uroczystości PRKW wraz z pocztem sztandarowym wziął udział w defiladzie na placu Józefa Piłsudskiego oraz ulicami Warszawy.
Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości:

https://www.youtube.com/watch?v=WFcocH7XC4k&feature=youtu.be&t=4m19s

Copyright 2013. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony zs7.eu wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.