I miejsce w dzielnicy Wola w piłce koszykowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

Utworzono: 08-02-2018

Dziewczęta naszej szkoły zajęły I miejsce w dzielnicy Wola  w piłce koszykowej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. W zawodach wzięło udział 12 szkół. W finale zawodów nasza reprezentacja pokonała  III Liceum Ogólnokształcące im. gen. Józefa Sowińskiego 28:21.
Za dwa tygodnie nasza szkoła będzie reprezentowała  Wolę w rozgrywkach warszawskich.
Reprezentacja szkoły:
Bartman Justyna 1Le
Cichońska Agnieszka 1Le
Świętochowska Aleksandra 1Ld
Soszka Kamila 3La
Bratkowska Agnieszka 3Tc
Baranowska Patrycja 1Tc
Guzowska Weronika 2Le

Copyright 2013. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony zs7.eu wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.