Obchody rocznicowe zbrodni katyńskiej

Utworzono: 22-04-2018

W piątkowy wieczór, w Bazylice św. Krzyża w Warszawie, w 75 rocznicę ujawnienia masowych grobów w Katyniu, została odprawiona uroczysta msza św. w intencji ofiar mordu: oficerów wojska i policji, podoficerów oraz szeregowych, częściowo pochodzących z rezerwy (naukowców, lekarzy, inżynierów, prawników, nauczycieli, urzędników państwowych, przedsiębiorców, przedstawicieli wolnych zawodów).
Naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy oraz uczniowie pierwszych i drugich klas wojskowych pod opieką pana dr. Piotra Goruka-Górskiego –  koordynatora klas wojskowych oraz pani Mirosławy Niewiarowskiej – wychowawczyni klas wojskowych.
Po zakończeniu mszy kwiaty przed Tablicą Katyńską złożyli przedstawiciele MON, parlamentarzyści oraz delegacja naszej szkoły.

Copyright 2013. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony zs7.eu wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.