„Trzy odsłony… patriotyzmu” - podsumowanie konkursu

Utworzono: 07-04-2017

30 marca 2017r. miała miejsce gala podsumowująca IV edycję warszawskiego konkursu artystycznego „Trzy odsłony… patriotyzmu” organizowanego przez naszą szkołę pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Pamiątkowe dyplomy i nagrody wszystkim finalistom oraz ich opiekunom wręczył pan dyrektor Paweł Mirecki. Młodzież jeszcze raz zaprezentowała przygotowane przez siebie utwory poetyckie i muzyczne.
W tym roku w trzech kategoriach konkursu wzięły udział  22 osoby. W finale znalazło się  4 uczniów z naszej szkoły. W kategorii recytatorskiej I miejsce ex aequo zajęli Patryk Jóźwik (3Lc) oraz Kacper Włodarkiewicz (4Ta), wyróżniona została Klaudia Zapadka (1Te). W kategorii wokalnej reprezentował nas Karol Zarzycki (1Le), który zajął III miejsce. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Copyright 2013. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony zs7.eu wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.