Kadra

 

Wychowawcy klas

CXXV Liceum Ogólnokształcące
1La  Artur Paszkiewicz
1Ld  Piotr Goruk-Górski
1Le  Tomasz Rurarz
2La  Aneta Tarnowska-Wilczyńska
2Ld  Mirosława Niewiarowska
2Le  Aneta Balko-Dębska
3La  Magdalena Tańska
3Ld  Emilia Kicun
3Le  Agnieszka Marciniak
3Lf  Mariusz Chabasiński

 

Technikum nr 3
1Ta  Robert Popławski
1Tc  Janina Pierzak
2Ta  Maria Gogolewska
2Tc  Konrad Stokowski
2Te  Edyta Kautsch
3Ta  Dorota Babowicz
3Tb  Krzysztof Kędziora
3Tc  Ewelina Beńko-Kaczkowska
4Ta  Małgorzata Dytkowska
4Tb  Agnieszka Nowak
4Tc  Janina Pierzak

 

Nauczyciele

L.p. Nauczyciel Nauczany przedmiot
1  Babowicz Dorota  język polski
2  Bagiński Mariusz  religia
3  Balko-Dębska Aneta  język angielski
4  Bednarczyk-Iwanek Anna  język angielski
5  Beńko-Kaczkowska Ewelina  język polski
6  Chabasiński Mariusz  język angielski
7  Dytkowska Małgorzata  matematyka
8  Giedyk Ewelina  język angielski
9  Gogolewska Maria  przedmioty zawodowe
10  Goruk-Górski Piotr

 edukacja dla bezpieczeństwa
 podstawy wojskowości
 edukacja wojskowa

11  Gramburg-Wiśniowolska Halina  przedmioty zawodowe
12  Juźwik Agnieszka  przedmioty zawodowe
13  Kautsch Edyta  język polski, bibliotekarz
14  Kędziora Krzysztof  matematyka
15  Kicun Emilia  chemia, fizyka
16  Kijak Aleksandra  pedagog
17  Konatkowski Marek  pedagog
18  Konior Artur  wychowanie fizyczne
19  Krawczyk Artur  język angielski
20  Kupiec Krystyna  biologia, dietetyka
21  Leśnik-Poniatowska Agnieszka  matematyka
22  Malinow Anna  język niemiecki
23  Marciniak Agnieszka  język angielski, język francuski
24  Mirecki Paweł  język angielski
25  Mitek Elżbieta  bibliotekarz
26  Niewiarowska Mirosława  wiedza o społeczeństwie
27  Nowak Agnieszka  przedmioty zawodowe
28  Paszkiewicz Artur  wychowanie fizyczne
29 Paśnicka Agnieszka przedmioty zawodowe
30  Pietrzak Janina  geografia
31  Pomagalska Magdalena  język angielski
32  Popławski Robert  wychowanie fizyczne
33  Rosolska Ewa  przedmioty zawodowe
34  Rurarz Tomasz  historia, wos, wychowanie fizyczne
35  Smagowska-Beverloo Monika

 język hiszpański, język portugalski,
 język  angielski

36  Soliński Jerzy  język hiszpański, język niemiecki
37  Stokowski Konrad

 przedmioty informatyczne
 przedmioty zawodowe

38 Sztejmer Wiesław

 matematyka

39  Świtalska Magdalena  język angielski, język rosyjski
40  Tańska Magdalena  geografia, biologia
41  Tarnowska-Wilczyńska Aneta  język polski
42  Woźniak Eliza  chemia
43  Wójcik Katarzyna  wychowanie fizyczne
44  Zawiła-Niedźwiecka Magdalena  geografia, przedmioty zawodowe
45  Zimny Anna  religia
46  Źródło Małgorzata  wychowanie fizyczne
 wojskowe techniki judo
47  Żach Jolanta  historia
Copyright 2013. Joomla Templates 2.5 | Zespół Szkół nr 7 im. Szczepana Bońkowskiego w Warszawie

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Korzystając ze strony zs7.eu wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.